GCR Series Cobot ir sistemātiski ieviests dažādās nozarēs, tostarp, bet ne tikai, automobiļu rūpniecībā, 3C rūpniecībā, elektriskajā rūpniecībā, medicīnas rūpniecībā, pannu rūpniecībā, patēriņa preču rūpniecībā.
Vadošais sadzīves tehnikas uzņēmums, kas pazīstams ar savu plašo produktu klāstu, izceļas ar darbietilpīgu ražošanu. Automatizācijas iekārtu un robotu ieviešana ir ievērojami uzlabojusi ražošanas efektivitāti, pielāgošanās spēju un uzticamību. Īpaši piemērots automatizācijai, atkārtotie un vienkāršie uzdevumi ražošanas līnijā tiek uzskatīti par ideālu izvēli optimizācijai. Izaicinājumi materiālu apstrādē Darbietilpīgi Paļaušanās uz roku darbu iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas uzdevumos rada augstākas darbaspēka izmaksas un rada izaicinājumus darbaspēka pārvaldībā. Monotons darbs un fizisks nogurums Darba pozīcijās bieži ir nepieciešamas atkārtotas kustības un bieža griešanās, kā rezultātā strādnieki ir monotoniski, izraisot fizisku nogurumu un samazinātu darba efektivitāti. Darbaspēka izšķērdēšana Darba devēju paļaušanās uz fizisku darbu šajos amatos izraisa cilvēkresursu izšķērdīgu izmantošanu un lielāku darbinieku mainību, kas rada nepieciešamību nepārtraukti pieņemt darbā un apmācīt. Telpu ierobežojumi Tradicionālie industriālie roboti var saskarties ar ierobežojumiem, izvietojot tos ierobežotās telpās, taču sadarbības roboti, kas pazīstami ar savu kompaktumu un vieglo svaru, ir piemērotāki šādām vidēm. DUCO automatizēts materiālu nodošanas risinājums Duco Cobot GCR5-910, kas aprīkots ar pielāgotu armatūru, ir daudzpusīgs robots, kas montāžas stacijā veic dažādus uzdevumus. Tas izceļas ar paneļu montāžu, drošu to pievilkšanu un apstrādājamo priekšmetu precizitāti. Pārejot uz izkraušanas pozīciju, robots prasmīgi pārvērš paneļus, izmantojot uzlabotās rokas beigu kustības. Pēc tam paneļi tiek novietoti uz bufera līnijas, kur tie pacietīgi gaida gala produkta montāžu. Cilvēka potenciāla atraisīšana optimālai efektivitātei Robotu ieviešana ir atbrīvojusi mākslīgo darbaspēku šajā amatā, ļaujot pārvietotos darbiniekus pārcelt uz neautomatizētām lomām, maksimāli izmantojot cilvēku darbaspēku. Augstāka drošība un uzticamība Manuālas iejaukšanās novēršana samazina drošības riskus starp operatoriem un priekšgala ierīcēm. Izmaksu samazināšana un efektivitātes uzlabošana. Robotu ieviešana ļauj samazināt izmaksas un uzlabot efektivitāti, nodrošinot IA aptuveni 1.5 gadu laikā.
Tradicionālās mērīšanas metodes, piemēram, mērinstrumenti un koordinātu mērīšanas iekārtas (CMM), ir lēnas un ierobežotas, sniedzot visaptverošus datus ārpus kontūras izmēriem, tādējādi kavējot pielaides pārbaudes. Manuālās pārbaudes metodes nav piemērotas mūsdienu tehniskajām prasībām un ražošanas cikliem. Tomēr automatizētas 3D pārbaudes parādīšanās lielos rūpnieciskās ražošanas uzņēmumos paātrinās automatizēto pārbaudes cauruļvadu un darbnīcu attīstību. Integrējot robotizētas 3D pārbaudes sistēmas ar montāžas līnijām, var panākt bezpilota un inteliģentas pārbaudes, kas rada pārveidojošu ietekmi uz viedo ražošanu pasaulē. Problēmas kvalitātes pārbaudes procesā Nenoteiktība noteikšanas rezultātos Personāla subjektīva novērtēšana rada atšķirības noteikšanas procesā, kā rezultātā rodas atšķirīgi atklāšanas rezultāti un iespējamas neatbilstības starp inspektoriem. Grūtības novērtēt noteikšanas precizitāti Īpašu kvantitatīvi nosakāmu noteikšanas datu trūkums kavē sarežģītu virsmu noteikšanas precizitātes novērtēšanu. Zema noteikšanas efektivitāte Pārbaudes ierīču izgatavošana, lai gan tā ir nepieciešama, var izraisīt ilgākus ražošanas ciklus, samazināt elastību un palielināt ražošanas izmaksas. DUCO automatizētās kvalitātes pārbaudes risinājums DUCO Cobot izmanto integrētu 3D lāzerskenēšanas un mērīšanas aprīkojumu, lai veiktu sagatavju trīsdimensiju mērījumus, iegūstot virsmas datus. Saskaņojot mērījumu modeli ar dizaina modeli un iegūstot galvenās iezīmes, tas ļauj salīdzināt ar teorētiskajiem modeļiem, atvieglojot izmēru vai defektu identificēšanu. Turklāt DUCO Cobot var iekļaut inteliģentu rotācijas mehānismu, lai automatizētu rotāciju un atbalstītu elastīgus armatūru, nodrošinot visaptverošu virsmas datu uztveršanu no visiem leņķiem. Augsta noteikšanas efektivitāte Automatizētā partiju pārbaude palielina efektivitāti vairāk nekā 5 reizes. Augsta skenēšanas precizitāte: skenēšanas precizitāte var sasniegt 0.025 mm. Ātrs mērījumu ātrums Efektīva datu iegūšana ar ātrumu 1.3 miljoni reižu sekundē. Vienkārša izvietošana: atbalsta mācīšanu un bezsaistes programmēšanu, drošu tīklu izveidi un vieglu iekārtu izvietošanu ar lielām kustības trajektorijām. Augsts inteliģences līmenis Vienkārši nospiežot pogu, jūs varat ātri automatizēt un gudri tvert pilna izmēra datus par iesmidzināšanas veidnēm. Automātiskā skenēšana un augstas efektivitātes apstrāde: automatizētā viedā pārbaudes sistēma apstrādā skenētos datus, lai ģenerētu pilnīgus 3D datus, novēršot troksni, izlīdzinot koordinātas un apvienojot. Sēriju pārbaužu kļūdu datu ziņojumu analīze palīdz identificēt ražošanas procesa nepilnības, ļaujot savlaicīgi veikt modifikācijas un optimizācijas, lai uzlabotu produktu kvalifikācijas rādītājus.
Cobots izcili veic precīzus montāžas uzdevumus, nodrošinot daudzkārtīgu efektivitātes pieaugumu salīdzinājumā ar roku darbu. Aprīkoti ar daudzpusīgiem plug-and-play satvērēju moduļiem, tie var tikt galā ar delikātiem montāžas uzdevumiem dažādās nozarēs, tostarp elektronikā un ierīcēs. Cobots ir ļoti pielāgojams elastīgai ražošanas videi, piedāvājot vienkāršu izvietošanu, darbību un efektīvas izkārtojuma izmaiņas. Izaicinājumi montāžas procesāKomponentu piegādes ķēdes vadība Savlaicīga un precīza komponentu piegāde ir ļoti svarīga montāžā, lai izvairītos no ražošanas stagnācijas vai aizkavēšanās, ko izraisa piegādes ķēdes problēmas. Procesa projektēšana un instrumentu izstrāde Procesa projektēšana un instrumentu izstrāde ir būtiska, lai izpildītu dažādas produktu montāžas prasības, ņemot vērā tādus faktorus kā montāžas secība, procesa plūsma, instrumentu projektēšana un izmantošana montāžas procesā. Kvalitātes kontrole Augstas kvalitātes komponentu uzturēšana ir ļoti svarīga, jo tā var tieši ietekmēt kopējo produkta kvalitāti, uzsverot efektīvu kvalitātes kontroles pasākumu un pārbaudes procedūru ieviešanas nozīmi visā montāžas procesā. Izmaiņu un pielāgošanas prasības Tā kā tirgus prasības mainās un pielāgošana kļūst arvien izplatītāka, montāžas un ražošanas procesiem ir jāpielāgojas, lai tie atbilstu daudzveidīgo un personalizēto produktu mainīgajām prasībām. DUCO automatizētās montāžas risinājums Medicīnisko cauruļu montāža, vienas caurules manuāla ievietošana aizņem 10 sekundes, un ražošanas raža ir zema. Izmantojot DUCO kobotu, tas aizņem tikai 3 sekundes, vienlaikus ievērojami uzlabojot ražošanas ražu. Nodrošināt bez nekontrolējamības Montāžas darbam ir nepieciešamas īpašas prasmes, un ir ļoti svarīgi, lai jaunie darbinieki saņemtu apmācību, lai palielinātu viņu produktivitāti. DUCO ir galvenā loma, lai nodrošinātu, ka rūpnīca saglabā kontroli pār jaudu augsta ražošanas apjoma periodos, tādējādi mazinot personāla nenoteiktības risku, kas izraisa nekontrolējamas situācijas. Bez piepūles un ērta lietošana Sadarbības roboti nodrošina izcilas ērtības un daudzpusību programmēšanā. Tie lepojas ar vieglu mācīšanos un darbību, ļaujot lietotājiem tos programmēt, izmantojot intuitīvus vilkšanas un mācīšanas interfeisus vai lietotājam draudzīgas grafiskās saskarnes. Atšķirībā no tradicionālajām fiksētajām automatizācijas ierīcēm, koboti izceļas ar ātru izvietošanu un nemanāmu pāreju starp ražošanas līnijām. Tā vietā, lai būtu nepieciešams pārrakstīt pielāgotas programmas, kobotu darbību var viegli pielāgot, izmantojot modulāru programmatūru. Šī pielāgošanās spēja padara kobotus ļoti piemērotus mazu partiju elastīgiem ražošanas scenārijiem.
Īpašu griezes momenta vai leņķa prasību sasniegšana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu atbilstošu sastāvdaļu stiprinājuma spēku. Manuālās darbības rada nejaušu produkta bojājumu risku, kā rezultātā palielinās darbaspēka un komponentu izmaksas. Tomēr sadarbības roboti var efektīvi risināt šīs problēmas, precīzi pielāgojot griezes momentu katrai asij atbilstoši pielietojuma prasībām. Ar kravnesības diapazonu no 3 līdz 20 kg tie piedāvā daudzpusīgus risinājumus, kas atbilst dažādu nozaru daudzveidīgajām vajadzībām. Izaicinājumi skrūvēšanas procesāAugstas komponentu izmaksas Trauslas detaļas rada lielākas izmaksas, kas var rasties, ja cilvēki to neuzmanīgi montē. Skrūvēšanas kvalitāte Nepietiekamas manuālas skrūvēšanas darbības var izraisīt turpmākas kļūdas būtisku neprecizitātes dēļ. Efektīvi manuāli uzdevumi bieži ietver vairākus darbiniekus, kas sadarbojas, lai pabeigtu montāžas un skrūvēšanas darbības. DUCO automatizētais skrūvēšanas risinājums DUCO Cobot ietver modernu robotu tehnoloģiju, kas nodrošina individuālu griezes momenta regulēšanu katrai asij, tādējādi nodrošinot ļoti elastīgas darbības, kas pielāgotas dažādām scenāriju prasībām. Tas lepojas ar daudzpusību plašā nozaru spektrā, tostarp ražošanā, loģistikā un medicīnas sektorā, bez piepūles pielāgojot savu griezes momenta diapazonu, lai pielāgotos slodzes prasībām no 3 līdz 20 kilogramiem. Ietaupiet ražošanas laiku un veiciniet vispārēju produktivitātes uzlabošanos DUCO Cobot aizstāj trīs darbinieku maiņas, nodrošinot izmaksu ietaupījumu, risinot darbā pieņemšanas problēmas un nodrošinot ražošanas stabilitāti, kā arī citas priekšrocības. Lielāka drošība DUCO sadarbības grupai ir drošības funkcijas, kā arī palīdz uzņēmumiem samazināt ražošanas negadījumus. Kontrolējama kvalitāte DUCO Cobot automatizācijas ieviešana ne tikai mazina cilvēku kļūdas, bet arī garantē konsekventi kontrolētu produktu kvalitāti.
Automobiļu izstrādājumi attīstās, lai par prioritāti izvirzītu drošību, energoefektivitāti, videi draudzīgumu un piesārņojuma samazināšanu. Līmes izmantošana transportlīdzekļu virsbūvēs ir ļoti svarīga un plaši izmantota, un tā kalpo dažādiem mērķiem, piemēram, blīvēšanai, triecienu absorbcijai, rūsas novēršanai, skaņas izolācijai un siltumizolācijai. Šīs līmēšanas metodes nodrošina alternatīvu tradicionālajām metināšanas metodēm, optimizējot ražošanas procesu. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties piemērotu metināšanas līmi. Izaicinājumi līmēšanas procesā Zema līmēšanas vietas precizitāte Neregulāru punktu klātbūtne uz komponenta izstrādājuma kavē precīzu manuālas līmēšanas pielietojuma pozicionēšanu, kā rezultātā samazinās precizitāte. Slikta strādnieku sadarbība un konsekvence Līmēšanas uzdevumam nepieciešami divi manuāli operatori: viens iekrauj un izkrauj materiālus, bet otrs uzklāj līmi ar līmes pistoli. Slikta līmēšanas vide Rokas līmes uzklāšanas aprīkojums rada nesakārtotu un nesakoptu darba vidi. DUCO automatizētais līmēšanas risinājumsUzdevums ietver DUCO Cobot izmantošanu ar papildu asi un līmes padeves sistēmu, kā arī drošības lāzera skeneri. Projektā tiek izmantots vairāku sadarbības robots GCR20, kas aprīkots ar līmes pistoli un instrumentiem. Robots iet pa iepriekš noteiktu līmēšanas ceļu, kamēr operators veic daļu iekraušanu un nostiprināšanu. Pēc pabeigšanas robots veic līmes uzklāšanu abās darbstacijās saskaņā ar operatora norādījumiem. Augstāka drošības aizsardzība Darbstacijā ir iekļauti uzlaboti drošības pasākumi, tostarp drošības paklājiņi un lāzerskeneri, lai uzraudzītu iekārtas apkārtni un nodrošinātu piekļuves kontroli, nodrošinot operatora drošību un uzlabojot vispārējo personāla aizsardzību. Kvalitātes nodrošināšana un videi draudzīga Līmes pārklājuma sistēmas ieviešana, kas nodrošina uzticamu, zemas apkopes darbību, nemainīgu produkta kvalitāti, efektīvu noplūdes kontroli un vides piesārņojuma novēršanu, lai nodrošinātu ilgtermiņa stabilitāti un vieglu pārvaldību. Lielāka ROI Aprēķinot klientu maiņu, tika ietaupīts viens operators, palielināta efektivitāte par 15% un panākta 15 mēnešu ieguldījumu atdeve.
Automobiļu ražošanas metināšanas cehs punktmetināšanas un oglekļa dioksīda metināšanas dēļ izdala metināšanas dūmus un intensīvu loka gaismu. Precizitātes prasības automašīnas virsbūves montāžai izraisa slīpēšanas putekļu veidošanos. Dūmu un putekļu piesārņojums darbnīcā rada arodveselības riskus. Pašreizējā praksē metināšana un slīpēšana tiek koncentrēta noteiktās vietās ar attīrīšanas apstrādi, lai samazinātu kaitīgo vielu daudzumu un uzlabotu darba vidi. Izaicinājumi metināšanas procesāPilnīga atlieku attīrīšana Neskatoties uz attīrīšanas un putekļu noņemšanas iekārtu izmantošanu metināšanas laikā, baltajā automašīnas virsbūvē pēc pabeigšanas paliek ievērojams daudzums metināšanas izdedžu un putekļu atlikumu, ko nevar pilnībā iztīrīt. augstas intensitātes darbs Transportlīdzekļa kompleksā salona tīrīšanai nepieciešama manuāla rokas putekļsūcēja, jo tajā ir metināšanas izdedži un putekļi, kas rada augstu darba intensitāti. Veselīgs Ražošanas darbinieku fizisko veselību būtiski ietekmēja augstas intensitātes darba un ļoti piesārņotas darbnīcas vides kombinācija. Trokšņains Darbs ar metināšanas aprīkojumu parasti notiek vidē ar augstu trokšņa līmeni. DUCO automatizētais metināšanas risinājums Projektā tiek izmantoti sadarbīgi roboti un zema trokšņa līmeņa putekļsūcēja iekārtas automašīnas salona tīrīšanai. Katrā ražošanas līnijas pusē ir izvietoti divi GCR-14 roboti ar putekļu sūcēja pielikumiem. Viņi iet pa iepriekš noteiktu ceļu, lai iztīrītu salonu un bagāžnieku, pēc tam izejot, lai turpinātu ražošanas līniju. Uzlabota efektivitāte un ilgtspējība DUCO cobot konfigurācija samazināja ražošanas cikla laiku no 62 līdz 50 sekundēm, atvieglojot turpmākus ražošanas līnijas uzlabojumus. Lielāka ROI Sadarbības robotu izmantošana efektīvi atrisināja darbā pieņemšanas izaicinājumu šajā amatā, sasniedzot 16 mēnešu IA.
DUCO palešu kraušanas risinājums apvieno precizitāti, ātrumu un uzticamību ar sadarbības robotu integrāciju, samazinot darbinieku fizisko slodzi un uzlabojot darba vietas drošību. Risinājumu var nemanāmi apvienot ar pacelšanas kolonnām, kas ļauj efektīvi sakraut paplātes dažādos augstumos. Ar vienkāršu izvietošanu un intuitīvām vadīklām tas optimizē paplātes sakraušanas procesu, racionalizē darbības un uzlabo vispārējo efektivitāti, pozitīvi ietekmējot produktivitāti un darbinieku labklājību. Izaicinājumi paletēšanas procesāNeregulāras formas Dažiem priekšmetiem var būt neregulāras formas, kas apgrūtina to novietošanu uz paletes. Svars un stabilitāte Daži priekšmeti var būt ļoti smagi vai var zaudēt līdzsvaru un stabilitāti sakraušanas laikā. Tas var izraisīt paletes sasvēršanos, vienumu sabrukšanu vai nestabilu sakraušanu. Telpas izmantošanas efektivitāte Iekraušanas procesa optimizēšanā ļoti svarīgi ir maksimāli izmantot palešu telpu. DUCO automatizētais palešu veidošanas risinājums DUCO palešu likšanas komplekts nodrošina efektīvu risinājumu automatizētai palešu likšanai, kas ietver vakuuma satvērēju, pacelšanas statni, palešu noteikšanas sensoru un indikatoru drošai pārvietošanai, precīzai pozicionēšanai un kļūdu samazināšanai. Ar savu intuitīvo saskarni DUCO sistēma ļauj ātri izvietot sadarbības robotus bez kodēšanas zināšanām, racionalizēt iestatīšanu un palaišanu 20 minūšu laikā. Modulārais DUCO palešu komplekts nodrošina pilnīgu risinājumu efektīvai un automatizētai palešu likšanai, nodrošinot drošu apstrādi, precīzu pozicionēšanu un vieglu uzraudzību, lai netraucēti integrētos jūsu darbplūsmā. Vienkārša izvietošana DUCO sistēma vienkāršo kopīgu robotu izvietošanu, ļaujot tiem, kas nav kodēti, iestatīt un palaist robotus tikai 20 minūtēs, palielinot produktivitāti un efektivitāti bez sarežģītas programmēšanas vai konfigurācijas. Vienkāršotas darbības Reālā laika moduļa līmeņa veiktspējas pielāgošana optimizē darbības parametrus un konfigurācijas, lai palielinātu efektivitāti, izmantojot nepārtrauktu uzraudzību, tūlītējus pielāgojumus un iteratīvu precizēšanu, lai uzlabotu sistēmas veiktspēju un produktivitāti.
Tradicionālā iepakošanas nozare lielā mērā ir atkarīga no roku darba, kur cilvēki ir atbildīgi par produktu un iepakojuma materiālu darbību un apstrādi. Šis darbietilpīgais process prasa fizisku piepūli un specifiskas prasmes. Tomēr roku darbs ir saistīts ar tādiem ierobežojumiem kā cilvēku kļūdas, zema efektivitāte un ierobežojumi darba apstākļos. Turpretim automatizācija iepakošanas nozarē ievieš iekārtas un iekārtas, lai racionalizētu ražošanas procesus. Izaicinājumi iepakošanas procesā Cilvēkresursu izmaksas un darbaspēka trūkums Tradicionālās manuālās darbības iepakošanas nozarē rada augstas darbaspēka prasības un izmaksas, kas izraisa darbaspēka trūkumu un kavē ražošanas efektivitāti un savlaicīgu produktu piegādi. Cilvēku pieļautās kļūdas un kvalitātes kontrole Manuālās darbības iesaiņojumā ir pakļautas cilvēciskām kļūdām, piemēram, iesaiņojuma kļūdām, nepareizai marķēšanai un neprecīzai produktu salikšanai, kā rezultātā rodas kvalitātes problēmas, augstāki produktu atgriešanas rādītāji, pieaug klientu sūdzību skaits un grūtības uzturēt nemainīgu kvalitātes līmeni atšķirību dēļ. darbinieku prasmes un darba paradumi. Ražošanas efektivitāte un jaudas ierobežojumi Manuālās darbības iepakošanas nozarē kavē ražošanas efektivitāti un jaudas uzlabošanu, jo tās ir lēnākas salīdzinājumā ar automatizētajiem procesiem. Elastība un pielāgojamība Manuālo darbību fiksētā un atkārtotā būtība rada problēmas, reaģējot uz tirgus prasībām un produktu izmaiņām. DUCO automatizētais iepakojuma risinājums DUCO Cobot darbojas autonomi, samazinot cilvēka iejaukšanos un palielinot ražošanas efektivitāti, izmantojot iepriekš konfigurētus parametrus. Tā vizuālās pārbaudes sistēma izmanto progresīvu kameru tehnoloģiju un attēlu apstrādi, lai atklātu defektus un kļūdas visā iepakojumā. Šīs integrētās sistēmas automātiski pārbauda iepakojuma precizitāti, nodrošina precīzu marķēšanu un uztur produkta integritāti, nekavējoties risinot problēmas. DUCO Cobot arī apkopo plašus ražošanas datus un izmanto datu analīzes un optimizācijas algoritmus, lai nepārtraukti uzlabotu iepakošanas procesu. Augstāka ražošanas efektivitāte Automatizētās iepakošanas sistēmas maina iepakošanas darbības ar ātrdarbīgiem, nepārtrauktiem un precīziem procesiem, novēršot nepieciešamību pēc manuālas iejaukšanās, kā rezultātā palielinās ražošanas efektivitāte un īsāki cikli. Samazinātas darbaspēka izmaksas Automatizētās iepakošanas sistēmas samazina paļaušanos uz roku darbu, ļaujot piešķirt resursus vērtīgākiem uzdevumiem, samazinot kļūdas un nelaimes gadījumus un galu galā samazinot darbaspēka izmaksas un saistītos mācību izdevumus. Iepakojuma kvalitātes uzlabošana Precīzi mērot un kontrolējot iepakojuma materiālus, tie samazina atkritumu daudzumu un pārmērīgu iepakojumu, galu galā uzlabojot iepakojuma kvalitāti un mazinot bojājumu un piesārņojuma risku. Krājumu pārvaldības optimizēšana Automatizēto iepakošanas sistēmu var integrēt ar krājumu pārvaldības sistēmām, lai nodrošinātu krājumu uzraudzību un pārvaldību reāllaikā.
Izsmidzināšana un pārklāšana ir virsmas apdares paņēmieni, ko izmanto priekšmetu krāsošanai vai aizsardzībai. Glezniecība tiek plaši izmantota automobiļu rūpniecībā, mēbelēs, arhitektūrā un mākslā. Izsmidzināšanu parasti izmanto liela mēroga, vienmērīgam pārklājumam. Manuālās darbības rada veselības un drošības riskus, savukārt automatizētie risinājumi nodrošina labākas alternatīvas. Krāsošanas procesa izaicinājumi Veselības un drošības problēmas Krāsošana pakļauj operatorus ķīmiskām vielām, tostarp GOS un kaitīgām daļiņām, kas var negatīvi ietekmēt viņu veselību ilgstošas iedarbības gadījumā. Krāsošanas kvalitāte un konsekvence Pieredzes un pieredzes iegūšana ir būtiska, lai iegūtu izcilus smidzināšanas pārklājumus, jo operatoriem ir jāapgūst prasmīgi izsmidzināšanas paņēmieni un prasmīgi jāpielāgo aprīkojums, lai nodrošinātu konsekventus un augstas kvalitātes rezultātus. Virsmas sagatavošana un iepriekšēja pārklājuma apstrāde Pirms krāsošanas parasti ir nepieciešama virsmas sagatavošana un iepriekšēja pārklājuma apstrāde, piemēram, veco pārklājumu noņemšana, tīrīšana un slīpēšana. Būvniecības efektivitāte un izmaksu kontrole Ātras un efektīvas krāsošanas un pārklāšanas nodrošināšana ir ļoti svarīga liela mēroga projektiem un rūpnieciskiem lietojumiem, pieprasot operatoriem līdzsvarot efektivitāti ar pārklājuma kvalitāti, vienlaikus ņemot vērā arī ar aprīkojumu un materiāliem saistītās izmaksas. DUCO automatizēts krāsošanas risinājums DUCO kobotu izmantošana krāsošanas vai izsmidzināšanas darbībās sniedz ievērojamas priekšrocības, palielinot ražošanas ātrumu, samazinot ekspluatācijas izmaksas un samazinot materiālu atkritumus. Šiem uzlabotajiem kobotiem ir iespēja pilnībā automatizēt jebkuru krāsošanas procesu ar izcilu precizitāti. Aprīkoti ar vairāku asu svirām, tie piedāvā nepārspējamu elastību un precizitāti, ļaujot tiem bez piepūles pārklāt sarežģītas virsmas no jebkura vēlamā leņķa. Kvalitātes un konsekvences uzlabošana Automatizētās sistēmas nodrošina precīzu izsmidzināšanas un pārklāšanas kontroli, kā rezultātā tiek nodrošināta vienmērīga kvalitāte un vienmērīgs pārklājums katrai sagatavei, novēršot cilvēku kļūdas un mainīgumu, kā arī uzlabojot vispārējo izsmidzināšanas un krāsošanas kvalitāti. Atkritumu un krāsas materiāla patēriņa samazināšana Automatizētās sistēmas var samazināt atkritumu daudzumu un optimizēt krāsas sadalījumu, precīzi kontrolējot izsmidzināšanas apjomu un krāsas izdalīšanu. Darba drošības uzlabošana Automatizētās sistēmas mazina iespējamos veselības un drošības riskus, ar kuriem saskaras darbinieki, veicot izsmidzināšanas un krāsošanas darbus, samazinot viņu pakļaušanu bīstamām ķīmiskām vielām un daļiņām, tādējādi uzlabojot vispārējo darba drošību. Datu reģistrēšanas un izsekojamības iespēja Automatizētās sistēmas piedāvā iespēju reģistrēt izsmidzināšanas un krāsošanas parametrus atsevišķām sagatavēm, izmantojot datu reģistrēšanas un izsekojamības funkcijas.
GCR sērijas Cobot ir aprīkots ar iespaidīgu 16 TUV sertificētu drošības funkciju izvēli, kas ietver tādas uzlabotas iespējas kā sadursmes testēšana, spēka un jaudas uzraudzība. Turklāt Cobot ir pārdomāti izstrādāts ar integrētu antistatisko ESD aizsardzību uz tā korpusa. Šī rūpīgā uzmanība drošībai nodrošina paaugstinātu drošības līmeni cilvēku un robotu sadarbībā, vienlaikus apmierinot arī dažādu nozaru specifiskās prasības.
GCR sērijas Cobot efektivitāti uzlabo tā dziļā integrācija ar pilnīgu 2D/3D redzes risinājumu. Turklāt tā vieglais dizains nodrošina ātru izvietošanu un pielāgojamību dažādām ražošanas līnijām.
GRC sērijas kobota kravnesības diapazons ir no 25 kg līdz 3 kg, un rādiuss ir no 2000 mm līdz 618 mm, kas uzlabo tā veiktspēju un paplašina tā pielietojumu. Ar precīzu kustības vadību, ātrgaitas darbību un nemanāmu integrāciju ar citām automatizācijas sistēmām šis kobots var optimizēt produktivitāti un racionalizēt darbplūsmas dažādās nozarēs.
GCR Series Cobot ietver vilkšanas un nomešanas programmēšanu, samazinot barjeru ienākšanai un uzlabojot robota vadāmību. Vilkšanas un nomešanas programmēšana ļauj lietotājiem programmēt robota darbības un uzdevumus, tieši velkot un ievietojot grafiskos elementus. Lietotāji var izmantot šo intuitīvo metodi, lai liktu robotam pārvietoties uz noteiktām pozīcijām, veikt noteiktas darbības un mijiedarboties ar vidi.
Bloks 4. Nr.358 Jinhu Road, Pudong District, Šanhaja, Ķīna